English

Index
Kush jemi ne
Qėllimet e Forumit
Pėr shtyp
Aktivitete

Raporto raste diskriminimi

Anėtarėsohu nė forum


Raporto raste diskriminimi

 • Jeni musliman, shtetas i Republikės sė Shqipėrisė?
   

 • Jeni shtetas i huaj qė jetoni nė Republikėn e Shqipėrisė?
   

 • Jeni ndjerė ndonjėherė i diskriminuar ngaqė besoni nė fenė tuaj?
   

 • Jeni ndjerė ndonjėherė i diskriminuar ngaqė nuk jeni shqiptar, por jeni turk, arab, pakistanez, goran, gollobordas etj?
   

 • Jeni diskriminuar nė punė prej mėnyrės sesi ju visheni apo mendoni?
   

 • Jeni abuzuar ndonjėherė nė media apo nė zyrat shtetėrore apo nga politika ngaqė shfaqeni si besimtar apo ngaqė jeni i ndryshėm nga tė tjerėt?
   

 • Jeni ndjerė i fyer ndonjėherė duke lexuar shkrime fyese kunder fese suaj ne mediat shqiptare?

Nėse pėrgjigja juaj ėshtė po, Forumi Musliman i Shqipėrisė do tė dijė se ku, si dhe pse jeni diskriminuar apo ofenduar. Historinė tuaj ne duam t'a dokumentojmė, dhe ndajmė me tė tjerėt, dhe nesė ėshtė nevoja t'ju mbrojmė JU mediatikisht ose ligjėrisht.

Ju mund t'i dėrgoni ankesat apo historitė tuaja nė adresėn tonė:

Forumi Musliman i Shqipėrisė,
Rruga Llazi Miho, Pallati 5,
Apartamenti 17, Kombinat,
Tirana,
Albania

Email: info@forumimusliman.org 

 

Kush jemi ne | Qėllimet e Forumit | Deklarata pėr shtyp | Foto nga Aktivitetet| Kontakt | ForumMail

Forumi Musliman i Shqipėrisė,
Rruga Llazi Miho, Pallati 5, Apartamenti 17, Kombinat, Tirana, Albania, Email: info@forumimusliman.org