English

Index
Kush jemi ne
Qėllimet e Forumit
Pėr shtyp
Aktivitete

Raporto raste diskriminimi

Anėtarėsohu nė forum


SIMPOZIUM KOMBETAR
 

INTEGRIMI I SHQIPTAREVE NE EUROPE DHE VLERAT QE ISLAMI PERCJELL NE KETE INTEGRIM

Fotografi nga Simpoziumi

Nė foton mė lartė, kryetari i Forumit Musliman tė Shqipėrisė, Fisnik Kruja, pozon (nė tė djathtė) me kryeimamin e Kosovės, Ef. Sabri Bajgora, princin Leka II, Dr. Zekerja Bajramin, dhe nė tė majtė me kryetarin e Kėshillit Mbretėror, gjeneral Ali Ohri dhe kryetari i Keshillit Bashkiak te Kavajės, Aqif Haveriku

Nė foton sipėr Dr. Zekerja Bajrami, i rrethuar nga ulema dhe intelektualė drejton lutjen e Simpoziumit

 

Per te pare fotografite e tjera klikoni mbi lidhjet me poshte:

_______________________________________________________

Njoftim pėr editorėt:

Forumi Musliman i Shqipėrisė ėshtė njė organizatė e shoqėrisė civile, qėllimi i tė cilės ėshtė tė luftojė racizmin, islamofobinė dhe ksenofobinė.

Pėr shumė informacion vizitoni sajtin tonė: www.forumimusliman.org

Kush jemi ne | Qėllimet e Forumit | Deklarata pėr shtyp | Foto nga Aktivitetet| Kontakt | ForumMail

Forumi Musliman i Shqipėrisė,
Rruga Llazi Miho, Pallati 5, Apartamenti 17, Kombinat, Tirana, Albania, Email: info@forumimusliman.org