English

Index
Kush jemi ne
Qėllimet e Forumit
Pėr shtyp
Aktivitete

Raporto raste diskriminimi

Anėtarėsohu nė forum


FORUMI MUSLIMAN I SHQIPERISE PROMOVOI NE DATE 11.10.2008 NE QYTETIN E KAVAJES LIBRIN ME PUNIME:

SIMPOZIUM KOMBETAR
INTEGRIMI I SHQIPTAREVE NE EUROPE DHE VLERAT QE ISLAMI PERCJELL NE KETE INTEGRIM


 

Lexoje Librin Ketu:

“Integrimi i shqiptarėve nė Evropė dhe vlerat qė Islami pėrcjell nė kėtė integrim”

 

 

Per te pare fotografite e promovimit klikoni mbi lidhjet me poshte:

 

_______________________________________________________

Njoftim pėr editorėt:

Forumi Musliman i Shqipėrisė ėshtė njė organizatė e shoqėrisė civile, qėllimi i tė cilės ėshtė tė luftojė racizmin, islamofobinė dhe ksenofobinė.

Pėr shumė informacion vizitoni sajtin tonė: www.forumimusliman.org

Kush jemi ne | Qėllimet e Forumit | Deklarata pėr shtyp | Foto nga Aktivitetet| Kontakt | ForumMail

Forumi Musliman i Shqipėrisė,
Rruga Llazi Miho, Pallati 5, Apartamenti 17, Kombinat, Tirana, Albania